Корзина
23 отзыва
Ремонт автошин в Ирпене - мы открыты для вас!СМОТРЕТЬ КОНТАКТЫ
+380
50
777-70-68
+380
50
777-70-68
+380
96
499-07-36
Ирпень ул.Соборная 160
+380
97
000-06-60
+380
50
888-75-75
Буча ул. Шевченка, 25
СТО Ирпень, Буча

Неисправности авто кондиционера

Неисправности авто кондиционера

28.01.17

Кондиціонер являє собою кліматичну систему, яка забезпечує охолодження повітря в салоні автомобіля. Він функціонує завдяки хладогенту, який циркулює по замкнутій системі кондиціонера. Незалежно від марки автомобіля і його вартості, конструкція кондиціонера є єдина і відрізняється лише деякими конструктивними елементами. Але принцип роботи завжди один.

1.Неисправности  авто кондиционера
Незважаючи на технологічну досконалість і простоту самого кондиціонера, вони все ж ламаються. Найбільш часті несправності кондиціонера автомобіля в цій статті ми і розглянемо.( ремонт авто кондиционера  Ирпень, Буча, Ворзель, Гостомель)

 Основні несправності кондиціонера:

 

1.Несправність компресора. Основними факторами, за якими можна визначити, що він зламався - це поява відчутного шуму компресора і явні масляні патьоки на поверхні компресора. Такі проблеми виникають при розгерметизації і витоку хладогенту. Це трапляється через тріщини на корпусі, зношеної прокладки або поломки самої магістралі. Також можлива така несправність через знос і ослаблення натягу приводного ременя, знос сальника вала або потрапила в систему бруду, а так само, порушення електричних ланцюгів.

 

 


2.Несправність ресивера-осушувача. Фільтр-осушувач служить для видалення з системи вологи і очищає холодоагент від продуктів зносу компресора. Може виходити з ладу через неправильну технології заправки кондиціонера, або ремонту системи кондиціонера спричинило за собою сильне забруднення системи. Симптомами такої несправності може бути, обмерзання шлангів, мимовільне вимикання агрегату.


3. Несправність конденсора.

Його функція - охолодження хладогенту, який в свою чергу охолоджує повітря, що надходить в автомобіль. І якщо він сильно забруднюється, то його охолодження буде не достатнім, в слідстві чого клімат контроль починає довільно відключаться. Потрібно терміново чистити радіатор кондиціонера, оскільки в результаті перегріву підвищується тиск в системі.

4.Несправність испарителя. Якщо ви спостерігаєте зниження ефективності роботи агрегату, незрозуміло звідки взялася воду в салоні і неприємний запах, то швидше за все проблема в випарнику кондиціонера. Причини досить прості - корозія в слідстві забруднення і закупорка трубки зливу вологи.  

 

Також ще однією з причин несправності системи авто кондиціювання з якою ми часто зустрічаємося в нас на сто в Ірпені при ремонті та заправці авто кондиціонерів це:

Несправність терморегулюючого вентиля (ТРВ). Розширювальний клапан виконує функцію контролю і регулює подачу хладогенту в залежності від його температури і тиску в системі. На несправність ТРВ вказують такі чинники, як: циклічність роботи кондиціонера, надходження охолодженого повітря не постійно, а з перебоями, обмерзання шлангів випарника, мимовільне відключення агрегату. Причиною нестабільної роботи вентеля може бути: -механічне пошкодження расшірітельноого клапана; -неправильне регулювання; -забруднення системи зсередини; -також може виникати при наявності в системі води або повітря.

 

 


Для забезпечення якомога більш довгої і стабільної роботи автокондиціонера і уберегти себе від елементарних несправностейсистеми  кондиціонера свого автомобіля,наше сто в Ірпені по ремонту авто кондиціонерів  радить Вам дотримуватися кількох рекомендацій і порад:


1.У холодну пору року, коли немає необхідності використовувати кондиціонер, в профілактичних цілях потрібно включати клімат-контроль на режим охолодження один-два рази на тиждень на 10-15 хв. для того, щоб ущільнення вала компресора, прокладки і кільця смазівалісь і масло не розсихається від бездіяльності.

2.При зимовому запуску кондиціонера дотримуйтесь просте правило - включати кондиціонер потрібно тільки після повного прогріву салону - «торпедо» не повинна бути крижаний на дотик. Тільки тоді датчики кондиціонера і вся система починають працювати коректно.

3.При митті автомобіля потрібно промивати і продувати конденсатор кондиціонера (але дуже акуратно, щоб не погнути тонкі ребра його осередків).


4.Заправку хладогенту бажано здійснювати в спеціалізованому автосервісі, де є кваліфіковані фахівці і необхідне обладнання. Оскільки потрібно чітко дотримуватися технологію заправки, використовувати якісний фреон і знати заправні ємності як фреону, так і масла в компресор.